субота, 28 березня 2020 р.
Дистанційне навчання дає можливість учасникам освітнього процесу підтримувати діалог на відстані. Навчання відбувається у зручному місці й у зручний час для кожного учня, стає більш індивідуалізованим, але потребує активної самостійної роботи.  Дистанційне навчання – це можливість для формування таких якостей: активність, самостійність, самовдосконалення, самоорганізація, самоконтроль, творчість тощо.
Під час дистанційного навчання активна роль учителя не зменшується, оскільки саме він має пропонувати матеріал для опанування, сервіси, що при цьому будуть використовуватись, забезпечувати контроль та зворотний зв’язок, ухвалювати рішення щодо коригування плану для покращення освітнього процесу. 
 Я не залишу  школярів один на один із підготовленим матеріалом.  В учнів будуть запитання, і бажано, щоб вони могли отримати відповіді до того, як почнуть виконувати роботи на оцінку. На запитання я відповідатиму  в чаті у Viber або  ZOOM.
Також будемо планувати зустрічі онлайн, на якій саме однокласники будуть відповідати на запитання одне одного. Тобто – консультація учнів з учнями. У таких зустрічах можу брати участь і я, але моя роль  – лише відслідкувати, щоб якесь хибне твердження чи уявлення не розповсюдилося на весь клас. Онлайн-зустрічі проходять за заздалегідь відомим розкладом.

Стрілець Лариса Іванівна - «На Урок»

1 коментар: